Materiály, technika a servis
NEJEN pro stavební profesionály!

Laser Screed SOMERO Somero

Aktuality

Školení servisních specialistů na stroje SOMERO

V únoru letošního roku se na Floridě konalo školení servisních specialistů na laserem naváděné stroje určené na finální úpravu betonových podlah - technologie Laser Screed SOMERO. Také TONSTAV-SERVICE s.r.o. vyslal za velkou louži svého servisního technika, specialistu na stroje SOMERO, ten zde načerpal mnoho nových poznatků a zkušeností, takže bude moci i nadále poskytovat svým zákazníkům špičkové služby a servis na nejvyšší úrovni.

28.2.2019

Školení servisu pro stroje SOMERO Školení servisu pro stroje SOMERO

Školení servisu pro stroje SOMERO Školení servisu pro stroje SOMERO

Stroj SOMERO Laser Screed S-940

Na severní Moravu jsme dodali další stroj značky SOMERO s unikátní technologii Laser Screed. Při převzetí stroje S-940 firmou AM-PODLAHY s.r.o. proběhly názorné ukázky včetně zaškolení obsluhy. 

25.6.2018

Laser Screed SOMERO - pokládka průmyslových podlah Laser Screed SOMERO - pokládka průmyslových podlah

Laser Screed SOMERO - pokládka průmyslových podlah Laser Screed SOMERO - pokládka průmyslových podlah

Aktuální trendy v pokládce průmyslových podlah

Prudký rozvoj logistických center a rozrůstající se průmyslová výstavba přináší nárůst poptávky po pokládce průmyslových podlah. Součastně s tím se zvyšují požadavky na rovinnost podlah a kvalitu povrchů. Zcela zřetelným trendem je odklon od manuální ke strojní pokládce průmyslových podlah.

Na trhu strojů určených pro strojní pokládku průmyslových podlah dominuje nabídka americké společnosti SOMERO Enterprices Inc. Jejich výrobky známé pod označením „Laser Screed“ jsou již běžnou součástí vybavení vyspělých firem a tvoří jasnou konkurenční výhodu proti ostatním. První stroje se do ČR dovezli individuálně v již roce 1998.

Od roku 2006, kdy se zástupcem společnosti SOMERO pro český a slovenský trh stala naše společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. www.tonstav-service.cz , jsme uvedli do provozu již více než 30 těchto strojů určených pro středně velké a velké firmy v oblasti podkladky průmyslových podlah. Zákazníkům poskytujeme trvalou poprodejní podporu a profesionální servis.

Používání laserově naváděných finišerů pro pokládku a přesnou nivelizaci betonových podlah se stává standardem kvality a je vyžadováno mnohými investory.

15.2.2018

Strojní pokládka průmyslových podlah stroje Somero  Strojní pokládka průmyslových podlah stroje Somero

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.