Materiály, technika a servis
NEJEN pro stavební profesionály!

Somero Stroje pro laserovou nivelaci

Prodej a servis

Společnost TONSTAV-SERVICE s.r.o. jako výhradní distributor pro ČR a SR prodává laserově naváděné stroje určené na finální úpravu betových podlah značky Somero, provádí údržbu, záruční a pozáruční servis této techniky, poskytuje kompletní profesionální poprodejní podporu a zajišťuje dodávky náhradních dílů a příslušenství.

Prodejservis strojů Somero zajišťujeme již od roku 2006, aktuálně pečujeme o více než 30 strojů Somero dodaných na český a slovenský trh.

Naše služby

  • zprostředkování nákupu stroje a příslušenství vč. dopravy
  • záruční a pozáruční servis
  • technická podpora a poradenství
  • zprostředkování dodávky náhradních dílů

 

Kontakty

Obchod: Robin Jež: +420 728 549 419, jez@tonstav-service.cz

Servis: Václav Suchánek: +420 724 156 275, suchanek@tonstav-service.cz

 

Díky síti poboček TONSTAV-SERVICE s.r.o. – České Budějovice, Praha, Beroun, Brno, Hradec Králové a Ostrava - obsluhujeme zákazníky po celé České republice a také na Slovensku.

Na všech našich divizích nabízíme další strojní techniku, příslušenství a materiály pro betonáře a podlaháře, podívejte se na naši kompletní nabídku.

Stroje Somero v TONSTAV-SERVICE s.r.o.  Somero pro laserovou nivelaci betonových podlah

Poptávka

aaa
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.